Slide background

PRZYJĘCIA WESELNE I IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Slide background

POKOJE

Slide background

KONFERENCJE I SZKOLENIA DLA FIRM

Slide background

FITNESS & SPA

Slide background

HOTEL JURAJSKI W MODLNICY

Hotel Jurajski, to nie tylko przystań relaksu po ciężkim dniu, to także dwie kompleksowe sale, na których nasi goście przeżywają najważniejsze chwile w swoim życiu Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie sale w pełni klimatyzowane, przystosowane do organizacji imprez okolicznościowych. To tutaj mogą Państwo zapewnić odpowiednią atmosferę i otoczenie dla swoich wspomnień. Srebrna sala pomieści do 100 osób, jest to idealne rozwiązanie dla osób, które szykują się do obchodów sakramentu Chrztu Świętego, Pierwszej Komunii swojej pociechy, czy celebrowania wspaniałego Wesela . Sala Platynowa mieści do 200 os , to rozwiązanie dla osób szukających miejsca do zorganizowania wspaniałego dużego wesela.


Od 15 Lat specjalizujemy się w organizowaniu przyjęć weselnych, które mamy nadzieje na długo pozostaną w waszych pamięciach. Dokładamy wszelkich starań aby pobyt w naszym lokalu był dla Państwa Młodych jak i dla wszystkich gości wyjątkową chwilą .

Zapewniamy Kompletną obsługę kelnerska składającą się z wykwalifikowanego personelu. Oferujemy Państwu organizację Kompletnego wesela, smaczne posiłki przygotowywane na miejscu przez naszych kucharzy, wyjątkową atmosferę w tym najważniejszym dla Państwa dniu. Nasza oferta MAX obejmuje w cenie cztery gorące dania, Zimną płytę, sałatki, śledzie, wyroby cukiernicze łącznie z tortem (oferta nie zawiera Paczek dla gości) , owoce, napoje zimne i gorące bez ograniczeń, dekorację sali żywymi kwiatami oraz wszystkie dodatkowe opłaty typu media, zaiks i wiele wiele innych.

Do Państwa dyspozycji oddajemy również bezpłatny transport młodych jednym z naszych samochodów Ślubnych ( Audi A 8L Lub Limuzyna Chrysler 300 C wersja Limo 10 osobowa ) lub transport Państwa gości po weselu.

Cena tej wspaniałej oferty nie przekracza 200 zł od osoby. Jest to oferta absolutnie kompletna nie ponosicie Państwo żadnych dodatkowych opłat (cena nie zawiera alkoholu i orkiestry) Dodatkowych informacji udzielamy pod numerem telefonu 604142891


Srebrna sala


Oddajemy do Państwa dyspozycji srebrną salę, idealną na komunie, chrzty, urodziny, czy też przyjęcia weselne. Pomieszczenia utrzymane w klasycznym stylu o charakterze kameralnym pozwalają na poczucie rodzinnej atmosfery w gronie przyjaciół. Znajdziecie tu Państwo parkiet do tańczenia, ladę barową oraz podest dla orkiestry. Sala ta pomieści do 90 miejsc siedzących.


Platynowa sala


Platynowa sala to idealne rozwiązanie dla osób szukających miejsca, gdzie słowom wypowiedzianym na ślubnym kobiercu zostało stworzone olśniewające miejsce na ich celebrowanie. Sala o wysokim standardzie z ponad 180 miejscami siedzącymi z parkietem do tańczenia, ladą barową oraz podestem dla orkiestry.